Vyberte stránku

Mé projekty

Co dělám?

Mé aktuální projekty

Frenkee

Finanční poradenství 21.století. Online finanční poradce, který na základě finančního plánu připraví pro zákazníka porovnání nabídek z trhu a doporučí nejlepší řešení pro danou situaci. Součástí aplikace je i virtuální šanon, kde má zákazník všechny sjednané smlouvy pohormadě a kdykoliv a odkudkoliv přístupné. Frenkee nabízí sjednání produktů od bankovních účtů, přes majetkové pojištění, život až po hypotéku. Vše online bez otravných telefonátů a prodejců.

Vestic

Vestic – tým odborníků na firemní flotily a pojištění firemního majetku. Umíme však pomoci i s dotacemi, investicemi a úvěry pro firmy, podnikatele, úřady, školy a obce. Zanalyzujeme vaši situaci, připravíme finanční plán a nastavíme pojistné a finanční produkty tak, abyste ochránili to, co už máte, a svůj majetek dále zhodnocovali.

LevnýOperák.cz

Portál, kde klienti mají možnost vybírat kvalitní vozidla do svých firem nebo pro rodinné účely s nízkou splátkou. Striktně nabízíme full service operativní leasing, což znamená se službami. Tak má skutečný „operák“ vypadat. Klient s novým vozidlem získává naši podporu, kdy přebíráme veškerou administrativní starost s provozem vozu.

PremiumLease.cz

Jediný portál v Evropě, který nabízí operativní leasing luxusních vozidel. Portál nabízí mým klientům a spolupracovníkům možnost užívat vozidlo prémiových značek bez starostí a stresu z následného prodeje. Klienti pouze jezdí, platí a můj tým se o ně stará.

Chcete se osobně potkat?
+420 777 055 525 | hello@jirihluchy.cz Web – www.jirihluchy.cz FB – Jiří Hluchý – Official Kancelář: Francouzská 28, 120 00 Praha 2 4.patro
Pojďme si dát dobrou kávu

3 + 7 =