Vyberte stránku
Je to tu zase. Nouzový stav.
Po grotesce před cca 14ti dny, kdy bolševikovi do plánu hodil vidle bolševik jsme tam kde jsme byli.
Agent Bureš si vymámil od Hejtmanů dalších 14 dní nicnedělání. Ano nicnedělání. To mu jde. Brzy bude výročí prvního nakaženého COVID19 v ČR a nestalo se nic. Jen se prokazatelně více než milion lidí nakazil (další milion už to prodělal a neví to) a 20.000 lidí zemřelo. Andrej Babiš a jeho parta nohsledů ma na rukou krev. Stejně jako všichni, kdo je v dnešní době jsou ochotni podporovat. A stejně jako zoufalá opozice. Ta nejprve svým dlouhodobým gaunerství Babiše stvořila a dnes ho svou zoufalostí drží u moci.
Za tuto dobu vláda neudělala nic. Nemá plán. Nekomunikuje s lidmi. Jediná komunikace je ubohé a laciné PR z pera Marka Prchala. To přestává estébakovi ale v této době stačit. Jeho marketing je na stávající situaci až moc jednoduchý.
Očkování – máme proočkované asi 3% obyvatel ČR – víc než očkovaných lidí má Babiš na FB fotek, kde se o očkování zmiňuje.
Plán – není
PES – chcípnul
Viník – hospoda, neukáznění občané, Praha, prvňáci a druháci, děti v mateřské školce a motýle
Nouzový stav – ano prosím a dvojitou dávku. A proč? Protože se v něm dobře krade. Poslední krásnou ukázkou zneužívání tohoto právního stavu pod rouškou hrozby z nákazy je výběrové řízení na dodavatele testování. Firma ušitá na koleni. Jednatel debil. Zakázka za 600.000.000 Kč našich peněz. Vybíral ubrečenej Hamáček s posvěcením svého guru Andreje Babiše. Levá až do prdele. Ale nouzový stav to tak nebere. Je to prostě košér.
Takže nás čeká další měsíc, kde nám ukňouraný Hurvínek Blatný bude vyprávět jak to je pro naše dobro. Babiš bude plácat na tiskovkách nekonečné nesmysly o počtu pozitivních testů. Jen nezapomínejme, že jejich výsledky vyhodnocují jeho firmy a prezentují jeho media.
Čeká nás další měsíc likvidace svobodného podnikání a maloobchodu. Další měsíc, kdy státní pokladna bude plýtvat peníze dalších generací na rozmary bolševického sráče Babiše, jeho nohsledů a neschopné opozice. A abych nezapomněl. Hodně toho požere i hradní chátra v čele s proruským sráčem Zemanem.
Tenhle pan je mimochodem přímo odpovědný za současnou situaci – je to on kdo za každou cenu u moci držel Andreje Babise. A je to mimochodem on, kdo mu “věnoval” kdysi Agrofert. Dnes se mu za to Babis dobre ovládá a kryje jejich kšefty svou neschopnosti. Zeman potřebuje ještě se svou partou dodělat jádro v Dukovanech. A když se sem dostane Sputnik, tak to bude fajn bonus.
Tvrdý lockdown??? Omezit pohyb lidí na pár kilometrů. Zavřít obchody a nechat otevřené velkovýroby a továrny, kde na směně je několik tisíc lidí??? Dává vám to smysl?
Nedává? Neni divu. Ale dává to smysl tomu kdo to vymyslel a tomu, komu velkovýroba také patří – Andreji Babišovi.
Je to hnus a poslední o co jde jsme my a naše zdraví!!
Jemu podobní moje předky dusili 40 let. Jak dlouho si to necháme líbit my?