Vyberte stránku

🤮 Peníze daňových poplatníků ČR posíláme vesele do Číny, kde přes firmy Jardy Tvrdíka kupujeme za pomoci pánů Nejedlého a Mynáře předraženej nefunkční šmejd. Další zdravotnický materiál se nakupuje přes přízeň Ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha. Překvapivé zjištění, že firma, která vůbec zdravotnický materiál nikdy neprodávala, její jednatel má 18 exekucí v hodnotě cca 3mio a trvalé bydliště na úřadě je největším tuzemským vládním dodavatelem roušek atp. Hodnota objednávek už je tuším přes 1.3 mld Kč. Slušný ne?

🍀 Podpora pro OSVČ – marketingově Pětadvacítka. Krásný, že pošlu lidem, co musí sedět doma na zadku 25.000 Kč. Není to moc ale budiž. Horší je, že hned druhým dechem k tomu dodávám, že kdo si požádá musí počítat s tím, že na něj může zakleknout finanční správa nebo mu hrozí 8 let kriminálu. V kontrastu s prvním odstavcem docela vtipný ne?

✌️Kdyby byl Prchal co k čemu, tak strčí svému guru do huby krásnou větu.“V ČR ještě nikdo nezemřel na přímou souvislost s COVID19!! Tak skvělá opatření máme a já je vymyslel“. A v té první části věty by dokonce mluvil i pravdu. Ano, zatím není jediná prokázaná smrt občana ČR v přímé spojitosti s COVID19!! Všichni umřeli na jiná onemocnění a coronavirus měli „pouze“ v těle.

😀 Loterie ohledně rozvolňování je úplná nesmyslnost. Buď se otevírá na přání kamarádům nebo úplně nahodile. Upřímně nevím co je horší. Hobby market je v pohodě a kadeřnice stříhat nemůže – teda pokud neumí stříhat vašeho psa (jsme přece národ pejskařů).

🎅 Otevírací doba pro důchodce. Včera jsem na to zapomněl a dojel do Tesca v 9:30. Byl jsem vykázán hysterickou paní, která má poprvé v životě funkci. Tak jsem seděl v autě a počítal. Za 30 minut dorazilo na nákup do hypermarketu přesně 5 důchodců. Běžně když tam přijdu odpoledne, tak jich tam je plno. Paradox včerejšího pozorování bylo, že mladá rodina táhne do krámu babičku o holích, aby mohla jít na nákup v půl 10. Místo nařízení by v téhle zemi stačilo apelovat na ohleduplnost a může se fungovat normálně.

🍳 Restaurace jejich majitelé zavírají a pokud to takhle bude pokračovat dál, tak zavírat ještě budou. Jediné dvě otevřené restaurace byly v Lánech, kde si Zeman uspořádal obídek s Hamáčkem a v Osvětimanech, kde hradní poskok Mynář uspořádal zabijačku a zabil nemocné prase. Chvíli jsem si nebyl jistý koho tím myslel. Ale opravdu to odneslo zvíře.

⚔️ Pravděpodobně cíleně budovaná nenávist jedné skupiny obyvatel vůči druhé (Rozděl a panuj současné vládní garnituře docela vyhovuje). OSVČ versus celý národ. „Pražáci“ vs. celý zbytek ČR. Národ proti hercům a umělcům. Sice každej z těch ublafanců s lahví Bráníku sedí nalepenej u televize tleská tomu nohama nad hlavou, ale teď je in o týhle skupině říkat, že jsou to šmejdi a ať táhnou na pole makat. atd.

„Ten ošklivej pražák jezdí k nám do přírody na chatu.“ No pojďme si říct, že pokud je ta chata jeho majetkem, tak proč by tam jezdit neměl. Mimo to spousta těch vemen, co tohle pustěj z huby normálně taky jezdí do Prahy očumovat Orloj… ten akorát není jejich. Takže lidi.. trocha úcty jeden k druhému by neškodila.

✌️Rouškové bonzáctví a udávání – fakt je nutný zakládat skupiny a postovat tam fotky lidí, který jsem zrovna viděl bez roušky. Ano premierem je bonzák, ale musíme se chovat stejně?

Roušky do veřejných prostor asi ano. Ven není potřeba pokud jdu sám. Když se dostanu do úzkého kontaktu s lidmi, tak nandat. Řekl bych, že by se stačilo chovat normálně. Ale na druhou stranu chápu, že s tím někteří budou mít problém, když se tak doteď nechovali.

Díky všem, kteří tuto dobu zvládají. Především lidem ve zdravotnictví a všem co v této době pomáhají. Opravdu pomáhají, ne že to prezentují aby vydělali.

❤️❤️❤️❤️